
Dan na Njegušima
Danas smo, na ljubazan poziv baba i đedova naših drugara iz grupe, proveli predivan dan na Njegušima. Najprije smo posjetili Etno selo Sveti Georgije, gdje smo uživali u ukusnim priganicama, družili se i igrali u igraonici. Potom smo obišli jezero, gdje smo sa velikim zadovoljstvom hranili patke i ribice Nakon toga bili smo gosti kod








