Novosti

Dan na Njegušima

Dan na Njegušima

♥️🥰Danas smo, na ljubazan poziv baba i đedova naših drugara iz grupe, proveli predivan dan na Njegušima. Najprije smo posjetili Etno selo Sveti Georgije, gdje smo uživali u ukusnim priganicama, družili se i igrali u igraonici. Potom smo obišli jezero, gdje smo sa velikim zadovoljstvom hranili patke i ribice 🦆🦢🐟
Nakon toga bili smo gosti kod Teodorine babe, koja nas je srdačno dočekala domaćim sirom, pršutom, sokovima i sladoledom. Druženje smo nastavili kod Miinog đeda i babe, gdje smo brali trešnje i jagode 🍓🍒 i uživali u njihovim jedinstvenim, domaćim ukusima.
Ovaj izlet bio je ispunjen smijehom, igrom, učenjem i nezaboravnim trenucima koje ćemo dugo pamtiti.
Od srca zahvaljujemo našim domaćinima na gostoprimstvu, toploj dobrodošlici i prelijepom druženju koje je ovaj dan učinilo posebnim i nezaboravnim.♥️🥰🍀
Srednja grupa 2021. godište
Vaspitačice: Suza Knežević i Ana Šofranac
.