
Dan na Njegušima
Nakon toga bili smo gosti kod Teodorine babe, koja nas je srdačno dočekala domaćim sirom, pršutom, sokovima i sladoledom. Druženje smo nastavili kod Miinog đeda i babe, gdje smo brali trešnje i jagode 
i uživali u njihovim jedinstvenim, domaćim ukusima.
Ovaj izlet bio je ispunjen smijehom, igrom, učenjem i nezaboravnim trenucima koje ćemo dugo pamtiti.
Od srca zahvaljujemo našim domaćinima na gostoprimstvu, toploj dobrodošlici i prelijepom druženju koje je ovaj dan učinilo posebnim i nezaboravnim.














